O projektu

Zde se dozvíte, jak a proč to vše vzniklo.

Proč to vše vzniklo?

Mou dlouhodobou snahou a cílem je šířit povědomí o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci, požární ochraně, první pomoci a dalších, souvisejících oblastí mezi zaměstnanci, ale i celou veřejností.

Za tímto účelem již několik let provozuji informační blok na svém webu www.sawuh.cz, založil jsme odborné diskusní skupiny na Facebooku a LinkedIN a především, provozuji pro vás také online informační magazín s veřejným diskusním fórem www.BOZPForum.cz.

Proč nabízím školení BOZP, PO a první pomoci pro administrativu zcela zdarma?

Tento web je tedy jakousi nadstavbou a další cestou k šíření informací, často i mezi zaměstnanci, kteří by se k nim jinak jen těžko dostávali. Stále je totiž mnoho zaměstnavatelů, kteří svým zaměstnancům školení nezajišťují a forma školení zdarma, může být tedy cestou k tomu, změnit jejich postoj.

Dalším důvodem je také skutečnost, že se v posledních letech na českém internetu, ale nejen zde, začaly objevovat online kurzy a online školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a to doslova jako houby po dešti.

Bohužel většina těchto “školení” je značně nekvalitních a poskytují uživateli jen povrchní informace. Spoustu školení lze jen tak proklikat a i se závěrečným testem zvládnout doslova za pár sekund. Ano, opravdu jsou školení, která zaměstnanci zvládnout projít např. za 12 sekund!

Mnozí poskytovatelé těchto školení zase uvádějí zaměstnavatele v omyl. Ať už záměrně nebo z vlastní nevědomosti. Tvrdím jim, že díky online školení zcela naplní požadavek Zákoníku práce. To však nemusí být úplně pravda. Pravdou naopak je, že naplnit online školením požadavek zákoníku práce prakticky nelze! Blíží se tomu ta školení, která jsou připravena na míru zaměstnavateli.

Proč tedy platit za něco, co je často velmi nekvalitní? Proč platit někomu, kdo vás uvádí v omyl? Raději využijte naše kvalitní školení, které je zcela zdarma!

Zdá se to být až moc skvělé. Je v tom nějaký háček?

Prakticky žádný háček v tom není. Jen nepočítejte s tím, že zaměstnanec si školení odkliká během pár minut a má hotovo. Naše školení může zabrat i několik hodin času! Pokud mu ale školený věnuje náležitou pozornost, opravdu získá velmi kvalitní a relevantní informace!

Placený je administrátorský přístup správce skupiny. Díky tomuto placenému účtu si můžete vytvořit vlastní skupinu uživatelů. Můžete tak z pozice vedoucího do skupiny a ke školení přizvat své zaměstnance a sledovat jejich průběh školením.

Tento placený přístup ale není vůbec potřebný a je jakousi nadstavbou. Jeho zakoupením tak zejména poděkujete autorům tohoto školení a projektu.

Tak směle do toho, ne?

V čem je Akademie BOZPforum.cz jiná?

V čem je jiná? Asi ten nejzásadnější rozdíl je v hloubce kurzů a školení.

Všechna naše školení se snažíme tvořit tak, aby měla skutečnou přidanou hodnotu! Naším cílem není, aby byla školení co nejsnadnější na odklikání, nejlépe během pár sekund a zaměstnavatel si mohl udělat fajfku. Chceme školeným předávat co možná nejvíce relevantních informací!

Chceme, aby školení dávalo smysl a přinášelo uživateli přidanou hodnotu v podobě opravdu kvalitních informací!

Scroll to Top